Het Perspectief op Facebook Twitter Youtube RSS-feed Dokeos

Arabisch standaardtaal - Niveau 1  

Share

 

 

Leerinhouden

  • Arabisch alfabet (schrift en uitspraak)
  • Begroeten en afscheid nemen
  • Zichzelf voorstellen (naam, woonplaats, sommige beroepen, telefoonnummer geven), vragen hoe het gaat. Familie voorstellen (moeder, vader, broers, zussen, man, vrouw, kinderen, leeftijd geven)
  • Cijfers lezen en tellen in het Arabisch
  • De weg vragen
  • Zeggen wat men wil eten en drinken
  • Eenvoudige bevelen verstaan en geven
  • Arabische en andere namen leren schrijven
  • Begin Arabische spraakkunst : persoonlijke voornaamwoorden, vragende voornaamwoorden, aanwijzende voornaamwoorden, volgorde van de woorden in een zin, zinnen met het werkwoord “zijn”, werkwoorden in de verleden tijd, de drie naamvallen
  • Ter ondersteuning van de spraakkunst teksten, oefeningen en woordenschat (350 woorden naar het einde van het jaar toe)

Evaluatie

De cursisten kunnen na inschrijving het examenreglement consulteren op het leerplatform. Indien gewenst kan men een uitgeprinte versie aanvragen.

De praktische informatie en afspraken rond de puntenverdeling, examendata en evaluatievorm worden door de lesgever in de klas meegedeeld.

Studiemateriaal

  • Arabisch voor beginners, Ed de Moor, Ankie van Pel, uitgeverij coutinho

Studiekosten

  • Inschrijvingsgeld: € 120(= lestijden)
  • Studiemateriaal:
  • Kopieën: € 7
Dag Start Einde Locatie Uur Info
Dinsdag 13-09-11 25-06-12 Henleykaai 18:10 - 20:55

Hoe inschrijven?

Je kan voor deze opleiding inschrijven in ons secretariaat, Henleykaai 83 te Gent. Meer info over het inschrijven en de opleidingscheques.

Poll

Laden...


Europese samenwerking


Inschrijvingen taalexamens voor het onderwijspersoneel

- Algemene informatie
- Praktische informatie
- Examencommissie
- Examens
- Voorbeelden

Klik hier voor uw inschrijving.

Bekijk hier het evaluatiereglement.

Voor persoonlijke vragen:
Christine Van Kerckhove of
09 267 12 94.