Het Perspectief op Facebook Twitter Youtube RSS-feed Dokeos

Kunst en cultuur  

Share

 

Klik hier voor een uitgebreid overzicht van de cursussen kunst en cultuur.

Wie een brede interesse heeft in kunst, cultuur en geschiedenis, vindt in deze reeks cursussen zeker zijn of haar gading. Deze cursussen richten zich naar een breed publiek. Ze belichten de beeldende kunsten of de geschiedenis van een bepaalde periode. Elke cursus kan apart gevolgd worden, je hoeft dus niet eerst periode A gevolgd te hebben voor je kan overstappen naar een volgende periode. Iedereen kan op eigen tempo en volgens de persoonlijke interesse een of meer van deze cursussen volgen.

Elke cursus wordt afgesloten met een uitstap naar een tentoonstelling, een museum of naar de stad. De uitstap is telkens gelinkt aan het thema van de cursus. De cursussen eindigen niet met een examen, maar met een persoonlijk werk waaruit blijkt dat je een item kan kaderen in het geheel van de periode en van de (kunst)geschiedenis.

Naast de langlopende cursussen (13 weken), organiseert Het Perspectief per semester ook enkele korte sessies van 1 of 2 halve dagen, bv. een lezing over Zeeuws-Vlaanderen, een avond rond Heraldiek en een lezing over het Interbellum gevolgd door een wandeling over deze periode. Raadpleeg vanaf eind september de website van Het Perspectief voor meer details over deze korte activiteiten.