Facebook Twitter Youtube RSS-feed Dokeos

Arabisch - Gesproken - Niveau 5  

Leerinhouden

In het vijfde jaar zijn de thema’s van de cursus spreektaal:

  • De Arabische familie
  • Palestijnse dorpen en steden
  • De dokter
  • De krant

Het thema van de spreekbeurt wordt bepaald in samenspraak met de cursisten

Er wordt aandacht besteed aan de luistervaardigheid in de gesproken taal en in de standaard taal aan de hand van filmfragmenten en liedjes.

De lessen spreektaal worden afgewisseld met lessen geschreven Arabisch (fuSHa) aan de hand van volgende thema’s:

  • Het werkwoord in de tegenwoordige tijd
  • De imperatief
  • De uitgebreide werkwoorden

De leesvaardigheid wordt geoefend aan de hand van leesteksten en verhaaltjes in de vorm van “intermediate reader”.


Evaluatie

De cursisten kunnen na inschrijving het examenreglement consulteren op het leerplatform. Indien gewenst kan men een uitgeprinte versie aanvragen.

De praktische informatie en afspraken rond de puntenverdeling, examendata en evaluatievorm worden door de lesgever in de klas meegedeeld.

 

Studiemateriaal

  • Syllabus
  • Filmfragmenten

Studiekosten

  • Inschrijvingsgeld: € 120

Deze opleiding wordt momenteel niet georganiseerd

Hoe inschrijven?

Je kan voor deze opleiding inschrijven in ons secretariaat, Henleykaai 83 te Gent. Meer info over het inschrijven en de opleidingscheques.